Постачали зброю на територію України: у Польщі розкрили групу контрабандистів

-

Читайте также

В Польщі прикордонна служба, Агентство внутрішньої безпеки та Національна поліцією за підтримки Європолу провели рейди проти банди контрабандистів, які постачали зброю у тому числі до України. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Європолу.

Польська влада виявила зброю в ході серії обшуків будинків у Свентокшиському та Лодзинському воєводствах. Звинувачення пред’явили 12 підозрюваним — всі громадяни Польщі у віці від 32 до 60 років.

Відзначається, що організована злочинна група незаконно провозила зброю зі Словаччини до Польщі, Росії та України.

96 вилучених одиниць вогнепальної зброї включають револьвери, пістолети, автоматичні гвинтівки і ручні кулемети. За підсумками дня обшуків також було конфісковано кілька тисяч патронів різного калібру і одну ручну гранату.

Крім того, під час обшуків було виявлено готівку на суму понад 50 тисяч євро, 14 рослин марихуани і деяку кількість амфетаміну. Справа велася в тісній співпраці з Європолом.

Ця операція відбувається в рамках ширшого розслідування, що триває два роки і проводиться польською прикордонною службою.

Результати вже призвели до вилучення близько 200 одиниць вогнепальної зброї і близько 2 700 одиниць боєприпасів. 15 осіб — 9 громадян України, 1 громадянин Росії і 5 громадян Польщі — були затримані.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше СБУ нейтралізувала наркоугруповання, яке переправляло кокаїн в Україну та ЄС.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Спортсмены бегут из Беларуси: еще двое решили не возвращаться

После инцидента с Кристиной Тимановской легкоатлеты Яна Максимова и ее муж Андрей Кравченко решили остаться в Германии, - сообщает...