Посли чотирьох республік передали гуманітарну допомогу військовим та лікарям на Донбасі

-

Читайте также

В ході візиту на Донбас посли Польщі, Латвії, Словаччини та Естонії передали гуманітарну допомогу військовим та лікарям. Перебуваючи у Слов’янську іноземні гості мали змогу побачити завершальний етап ремонту і дообладнання будівлі «Обласна клінічна психіатрична лікарня м. Слов’янськ», кошти на який виділили латвійці. Відвідали делегати і медиків у «Слов’янській центральній районній лікарні» та оглянули хірургічного відділення і операційний блок інтенсивної терапії, де розміщуватиметься нове медичне обладнання, яке було надано у вигляді гуманітарної допомоги, інформує прес-центр ООС.

За словами Надзвичайного і Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні Юріса Пойканса, це вже 20 вантаж від Латвії в якості медичного обладнання.

«Ми й надалі будемо підтримувати Донбас, допоки буд потрібна наша допомога. Також, ми вирішили започаткувати дружбу між містами наших країн. Відтепер у Попасній та Бахмуті є міста-побратими у Латвії», — заявив він.

Також Латвійська Республіка передала понад 5 тонн гуманітарної допомоги для постраждалих внаслідок пожежі на Луганщині. А в рамках боротьби з COVID-2019 посли також передали 2 апарати ШВЛ, засоби індивідуального захисту та дезінфікуючи засоби для поверхонь.

Вантаж був переданий кандидатом на посаду Почесного консула Латвійської Республіки в Донецькій області Олександром Павенком та доправлений силами військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил.

Нагадаємо, як раніше повідомляла група «ІС», Об’єднані сили надають гуманітарну допомогу медичним закладам Донбасу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Завершується створення першого зразка РЛС для протикорабельного комплексу «Нептун»

В Україні тривають роботи над створенням першого зразка нової мобільної РЛС «Мінерал-У» на платформі Tatra 8х8. Як повідомляє Defence Express,...