Порушення на КПВВ на межі з Кримом: Держприкордонслужба опублікувала дані за серпень

-

Читайте также

Протягом серпня 2021 року, під час здійснення прикордонного контролю в КПВВ «Каланчак» та «Чонгар», що на Херсонщині, прикордонники виявили більше 40 порушників законодавства України з прикордонних питань. Про це йдеться у повідомленні на сайті Державної прикордонної служби України.

Так, 33 громадянина України та 8 іноземців, які порушили порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї виявили прикордонники Херсонського загону. Всі вони незаконно потрапили в Україну через закриті пункти пропуску.

Варто зазначити, що з початку року охоронці кордону притягнули до адміністративної відповідальності за статтею 204-2 КУпАП «Порушення порядку в’їзду на ТОТУ та виїзду з неї» більше пів тисячі громадян України та 53 іноземців. Загальна сума штрафів складає понад 800 тисяч гривень.

Відповідно до чинного законодавства України потрапити на ТОТ АР Крим дозволяється лише через функціонуючі КПВВ «Каланчак», «Чаплинка» та «Чонгар». На даний час роботу КПВВ «Чаплинка» тимчасово припинено за рішенням Голови Херсонської ОДА.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше кількість перетинів КПВВ на Донбасі та біля Криму знизилася у 35 разів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Транзитом через Беларусь: на границе ФРГ и Польши увеличение потока нелегалов

Немецкая полиция ужесточила контроль на границе с Польшей. Это реакция на рост числа незаконных пересечений границы и активизацию контрабандистов,...