Порушення міжнародного права: РФ тренує до 40 тисяч військових під виглядом ротно-тактичних навчань

-

Читайте также

Російська Федерація проводить тренування 30-40 тисяч військових під виглядом ротно-тактичних навчань. Про це йдеться у повідомленні аналітика Національного інституту стратегічних досліджень Микола Бєлєсков у соціальній мережі Facebook.

Таким чином Росія обходить Віденський документ ОБСЄ 2011 року, за яким на будь-яких маневрах з використанням понад 12 тисяч осіб мають бути присутні міжнародні спостерігачі.

Всі ротно-тактичні навчання проходять за одним задумом та в одному інформаційному полі вздовж кордону з Україною. Одночасно у системі тренуються у трьох загальновійськових з’єднаннях – Чорноморського флоту, берегових силах Каспійської флотилії та прикордонному з Україною Південному військовому окрузі.

Організовують взаємодію зв’язківці Південного військового округу, що на польовому виході відпрацювали управління військами у системі автоматизованих комплексів. Особовий склад з’єднань та військових частин вперше відпрацював керування військами використовуючи автоматизовані одиниці АПЕ-5 виробництва «НПО РусБИТех».

Окрім самої Росії, створене інформаційне поле об’єднало територію місць дислокації російських військ у Вірменії, а також окупованих територіях Грузії (Абхазія та Південна Осетія), та українського Криму.

«Створений радіозв’язок об’єднає пункти управління більше 50 з’єднань та військових частин Південного військового округу, виконуючих завдання контрольної перевірки на зимовий період навчання одночасно в усіх регіонах півдня Росії», – цитує аналітик офіційний прессреліз російського оборонного відомства.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, мешканці Криму занепокоєні активністю окупаційних військ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Фигурант «дела Сенцова» о тюрьме в РФ: «Особую поддержку чувствовал от кавказцев»

Алексей Чирний, сужденный в Российской Федерации по обвинению в якобы подготовке терактов в оккупированном Крыму, фигурант «дела Сенцова», который...