Помста Москви: у Росію не пустили американську дипломатку

-

Читайте также

Росія відмовила у візі колишній помічниці держсекретаря США Вікторії Нуланд, повідомляє Радіо Свобода з посиланням на російське видання «Комерсант».

Джерела видання в російському МЗС повідомили, що Нуланд перебуває в «чорному списку», складеному у відповідь на персональні санкції США щодо російських громадян.

Нуланд запитувала російську візу для участі в міжнародній конференції в Москві.

«Комерсант» пише, що, на відміну від американського «чорного списку», російський у повному обсязі ніде не публікувався. Американці можуть дізнатися про заборону в’їзду до Росії вже після подачі документів на візу.

Видання нагадує, що російські офіційні особи критично ставилися до діяльності Нуланд із моменту її призначення на посаду помічника держсекретаря в 2013 році. Найбільш відомою в Росії вона стала після візиту в Україну під час Революції гідності наприкінці 2013 – на початку 2014 року. На початку травня Нуланд на слуханнях у Конгресі висловилася за посилення санкцій проти Росії.

Як писала раніше група ІС, Нуланд заппропонувала нову стратегію відносин з РФ.

 

Свежее

Окупований Донецьк потрапив під обстріл, почались пожежі. ВІДЕО

У вівторок, 6 грудня, центр окупованого Донецька потрапив під обстріл. У місті почались пожежі, повідомляють місцеві ЗМІ та пабліки...