Полк «Азов» провів бойові артилерійські стрільби на полігоні

-

Читайте также

Закінчилися тактичні навчання артилерійських підрозділів полку «Азов», на яких відпрацьовували дії батарей в оборон та покращували рівень польової виучки  особового складу, інформує прес-служба полку.

Під час польового виходу, який тривав з 1 по 18 червня, були відпрацьовані різні нормативи з колективної підготовки взводів і батарей, а завершенням стало проведення тактичних навчань з бойовою стрільбою.

Першого дня відбулися денні та нічні стрільби підрозділів ствольної артилерії, другого – зведених підрозділів мінометів.

Підрозділи відпрацьовували стрільби по окремих цілях шляхом пристрілювання методом спряженого спостереження, а також такий елемент управління вогнем як пристрілювання репера і перенесення вогню від «репера», тобто точки на місцевості, по якій здійснюється пристрілювання артилерійського підрозділу, на ціль.

Результати цього пристрілювання потім використовуються для перенесення вогню на іншу ціль.

Наступного дня працювали вже зведені батареї мінометників.

Усі підрозділи успішно впоралися із поставленими керівництвом завданнями, повністю вклалися у відведені нормативи і показали гарну підготовку, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше група ІС писала про випробування, які спіткали кандидатів у снайперську групу полку «Азов».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В РФ скончался врач, который заразился COVID-19 после прививки «КовиВак»

В Нижнем Новгороде вскоре после прививки препаратом «Ковивак» от коронавируса скончался врач Михаил Животовский, сообщают российские СМИ. Он был главным...