Поліція у прикордонних із Білоруссю областях перейшла на посилений режим

-

Читайте также

У чотирьох прикордонних з Білоруссю областях Нацполіція переведена у підвищений стан бойової готовності, заявив перший заступник міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Поліція у чотирьох прикордонних з Білоруссю областях вже переведена у підвищений стан бойової готовності і активно комунікує з населенням, попереджаючи про можливість проникнення окремих груп нелегальних мігрантів. І поліція так само звертається з проханням інформувати правоохоронні органи про можливу появу невідомих осіб у прикордонних районах», – зазначив Єнін.

За його словами Єніна, безпеку кордону гарантуватиме близько 8,5 тисячі співробітників – це і Держприкордонслужба, і сили Національної гвардії, і Нацполіція.

«Ми бачимо, що ескалація цієї кризи може статися у будь-який момент. Ми отримуємо своєчасно інформацію від усіх наших спецслужб, які на сьогодні стверджують, що на території Білорусі перебуває близько 5 тисяч мігрантів з країн Близького Сходу. Ми реагуємо на всі ці можливі загрози шляхом посилення наших сил і засобів, які перебувають у безпосередній близькості до держкордону України», – пояснив Єнін.

За його словами, МВС України також контактує з польськими колегами для координації зусиль і обміну досвідом у питанні щодо мігрантів.

Як повідомляла група ІС, міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський заявив про підготовку до сценаріїв, подібних до ситуації на польсько-білоруському кордоні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Канада завершила випуск облігацій для підтримки України

Канада завершила випускати п’ятирічні облігації, за допомогою яких канадські громадяни зможуть допомогти фінансувати Україну. Про це йдеться у заяві уряду...