Поліція Північної Македонії затримала вантажівку з понад 200 мігрантами: подробиці

-

Читайте также

Поліція Північної Македонії затримала вантажівку, що перевозила 211 мігрантів. Про це повідомляє агентство Associated Press.

«Під час планової перевірки на регіональній дорозі біля південного кордону країни з Грецією, влада Північної Македонії виявила 211 мігрантів, зокрема 63 неповнолітніх, у вантажівці», — повідомила місцева поліція.

Як зазначається, македонський прикордонний патруль зупинив вантажівку близько опівночі у понеділок біля міста Гевгелія та виявив, що вона буквально «упакована» мігрантами. Всередині перебували 144 особи з Бангладеш та 67 — із Пакистану.

Водій вантажівки, 27-річний громадянин Північної Македонії, був заарештований. Мігрантів перевезено до транзитного центру в Гевгелії, де їх очікує депортація до Греції.

Агентство вказує, що кордон Греції з Північною Македонією закрито через пандемію коронавірусу, але коридори незаконного перевезення мігрантів залишаються активними в цьому районі.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше біля берегів Греції затонув човен з мігрантами на борту.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее