Поїздка Мішустіна на Курили: посол РФ відмовився прийняти протест Японії

-

Читайте также

Російська Федерація відмовилася прийняти протест Японії через поїздку російського прем’єр-міністра Михайла Мішустіна на острів Ітуруп. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному посольством РФ в Токіо в соціальній мережі Facebook.

“26 липня МЗС Японії озвучило „протест“ японської сторони з приводу поїздки голови уряду Російської Федерації на острів Ітуруп. У відповідь посол Росії в Японії (Михайло) Галузін заявив, що даний протест є неприйнятним у світлі принципової позиції російської сторони про приналежність південних Курильських островів”, — йдеться у повідомленні.

Раніше Галузін був викликаний в японський МЗС, де йому висловив протест перший заступник міністра закордонних справ Такео Морі.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше колишній прем’єр Японії повідомив, через що зірвалось підписання мирної угоди з РФ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Грядет «Чебурнет»: в РФ угрожают уголовными делами сотрудникам Google и Apple

Первый замглавы международного комитета Совфеда РФ, генерал ФСБ Владимир Джабаров угрожает уголовной ответственностью сотрудникам компаний, связанных с Google и...