«Погано грають, бо матюкаються»: в РПЦ виступили зі своїм аналізом гри збірної РФ з футболу

-

Читайте также

У Російські Православній Церкві виступили зі своїм аналізом гри футболістів. Там з’ясували, що збірна РФ погано грає не через погану фізичну підготовку, а тому, що футболісти матюкаються.

«Футболісти мають бути мотивовані не божевільними доларами і не матом на стадіоні, як ми можемо бачити по губах тренерів», – заявив голова патріаршої комісії РПЦ митрополит Митрофан під час молебню за участі параолімпійців, повідомляє Главком.

Служитель РПЦ звинуватив футболістів РФ у тому, що ті «гуляють на свої мільйони».

«Набагато складніше прийти до Бога веселим і здоровим – нашим футболістам, наприклад», – розкрив причини відсутності перемог на міжнародній арені Митрофан. Тому у спортсменів немає результатів. «Величезна країна, а футболу немає», – підкреслив він.

Зазначається, що останній успіх збірної Росії датований 1988 роком. Тоді Олімпійська збірна, очолювана українським тренером Анатолієм Бишовцем, і в якій провідну роль грали Олексій Михайличенко, Ігор Добровольський та ще п’ять українців, здобула золоті нагороди Олімпіади.

Наразі збірну Росії очолює колишній естонець Валерій Карпін, а допомагає йому вихованець донецького «Шахтаря» Віктор Онопко.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, РПЦ будує храм на дитячому спортивному майданчику.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

«Погано грають, бо матюкаються»: в РПЦ виступили зі своїм аналізом гри збірної РФ з футболу

У Російські Православній Церкві виступили зі своїм аналізом гри футболістів. Там з’ясували, що збірна РФ погано грає не через...