«Північний потік 2»: дрібні погрішності можуть призвести до катастрофи

-

Читайте также

Через відмову іноземних компаній від залучення передового технологічного флоту, Росія змушена проводити добудову «Північного потоку 2» власними можливостями, які на сьогодні представлені судами, що перебувають у передаварійному стані та є технологічно застарілими. Про це йдеться у повідомленні на сайті Служби зовнішньої розвідки України.

Згідно з повідомленням, зокрема, це судна: «Venie», «Владислав Стрижов», «Юрий Топчев», «Умка», «Vengery», «Финвал», «Errie», «Катунь».

Судно «Катунь» з 16 березня перебуває на ремонті у доку порту Мункебо (Данія). Має зовнішні пошкодження не лише корпусу, але й елементів управління. Зі свого боку ТТХ судна «Умка» вже не відповідають максимальним швидкостям і навантаженням, за яких Росія докладає зусиль для завершення будівництва.

За оцінками експертного середовища, використання технологічно застарілих суден та обладнання в майбутньому збільшує імовірність виникнення техногенної катастрофи з екологічними наслідками регіонального масштабу за будь-яких пікових навантажень.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, РФ намагається обійти санкції проти «Північного потоку — 2».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Заложники «русского мира»: о чем думают жители оккупированных территорий Донбасса

Дончане делятся своими впечатлениями о том, как население оккупированных городов воспринимает сложившуюся ситуацию на Донбассе. По рассказам, простые люди,...