Піротехніки ДСНС знешкодили в районі ООС 125 вибухонебезпечних предметів

-

Читайте также

Протягом поточного тижня піротехнічні розрахунки підрозділів ДСНС України, що задіяні в операції Об’єднаних сил, 47 разів залучалися до виконання робіт з очищення місцевості, об’єктів життєзабезпечення та інфраструктури від вибухонебезпечних предметів. Також вони супроводжували аварійні бригади комунальних підприємств під час проведення ремонтних та профілактичних робіт на об’єктах електро- та водопостачання. Про це інформує прес-служба ООС.

Фахівці ДСНС України обстежили 66,83 га території, вилучили та знешкодили 125 вибухонебезпечних предметів.

З початку проведення ООС піротехнічні підрозділи залучалися 11 302 разів для обстеження 9611,655 га території та 23,37 га акваторії. Було вилучено та знешкоджено 71 855 вибухонебезпечних предметів.

У пунктах надання допомоги населенню, розташованих на території контрольних пунктів в’їзду-виїзду, рятувальники надали домедичну та психологічну допомогу 76 особам. Всього за час проведення ООС таку допомогу надано 81 649 особам.

Силами ДСНС України продовжуються відновлювальні роботи пошкоджених обстрілами житлових будинків. Протягом цього тижня за 16 адресами було завершено такі роботи. А з початку року – на 190 об’єктах.

З початку ООС рятувальниками було відновлено 1 747 об’єктів, а з початку проведення робіт – відновлено 2 249 будівель.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, СБУ виявила тайник із засобами ураження поблизу лінії розмежування. За попередніми даними, цей схрон у 2014 році залишили бойовики незаконних збройних формувань для вчинення диверсій.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Втрати російсько-окупаційних військ на Донбасі: уточнено дані за дві доби

За минулу добу, 4 червня, у підрозділі російсько-окупаційних військ на Донбасі знов є небойова втрата. Внаслідок бійки черговий бойовик...