Підтримали практично одноголосно: парламент Чехії закликає розширити санкції проти РФ

-

Читайте также

Депутати парламенту Чехії закликали розширити санкції проти Російської Федерації. У відповідній постанові Сенату йдеться про те, що в Росії відбувається придушення громадянських прав і свобод. Про це повідомляє пресслужба парламенту Чехії.

Сенат закликав ЄС домагатися спільних дій в рамках Євросоюзу, включаючи прийняття нових санкцій відносно представників РФ у зв’язку з протестами проти арешту опозиціонера Олексія Навального.

Документ було прийнято практично одноголосно – за нього проголосували 42 із 43 присутніх на засіданні сенаторів.

Переважна більшість у Сенаті належить опозиційним уряду правим партіям, які, зокрема, наполягають на позбавлення Росії можливості брати участь у підготовлюваному тендері на будівництво нового енергоблоку АЕС «Дуковани».

У нижній палаті парламенту, де праві перебувають у меншості, опозиції не вдалося домогтися прийняття постанови з аналогічними вимогами до ЄС.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, Україна вводить санкції проти російських авіакомпаній за польоти над Кримом.


Информация – одна из граней войны! Подписывайтесь на аккаунт «Информационного сопротивления» в Twitter – ссылки на наши эксклюзивы, а также самые резонансные новости Украины и мира.

загрузка...

Свежее

Оккупанты повысили в Донецке тарифы на содержание домов

В оккупированном Донецке повысили тарифы на услуги по содержанию многоквартирных жилых домов, сооружений и придомовых территорий с 1 января...