Підприємство «Укроборонпрому» завершує розробку ударного БПЛА: що відомо  

-

Читайте также

Державне підприємство «Державне Київське конструкторське бюро «Луч», яке входить до державного концерну «Укроборонпром», розробляє ударний безпілотний літальний апарат «Сокіл-200», макет якого буде представлено на цьогорічній виставці «Зброя та безпека», повідомили у «Укроборонпромі».

Наразі вже відпрацьовано близько 85% вузлів та агрегатів майбутнього БПЛА: «Усі комплектуючі частини безпілотника відпрацьовані: є ракета, є оптико-прицільна станція з лазерною системою наведення – тепер ми просто поєднуємо це в іншому літальному апараті. Спроектувати літальний апарат для КБ «Луч» – це взагалі не проблема», – повідомив Олег Петрович Коростельов.

За словами генерального конструктора, корисне навантаження майбутнього ударного БПЛА складатиме 200-250 кг, з розрахунку на можливість нести 4 протитанкові ракети типу «Бар’єр» власної розробки та виробництва.

«Я вважаю, що цілком реально прийняти такий літак на озброєння протягом 1,5 років: почати літати через 9 місяців і 8-9 місяців залишити на випробувальні роботи», – переконаний пан Коростельов.

На підприємстві готуються представити макет «Сокола-200» у натуральному масштабі на цьогорічній виставці «Зброя та безпека».

Крім того, генеральний директор ДККБ «Луч» повідомив, що наразі триває процедура прийняття на озброєння ракетного комплексу Р-360 «Нептун», випробування якого закінчилися нещодавно. «Процедура включає в себе акти державної комісії, кодифікацію основних частин та комплексу в цілому, і в подальшому наказ міністра оборони та прийняття, так би мовити, на постачання. Нам слід пройти ці процедури, але я думаю, що протягом 1,5-2 місяців, ми вкладемося у ці строки», – повідомив Олег Коростельов та додав, що до кінця 2021 року дивізіон ракетних комплексів «Нептун» вже може бути переданий до війська.

Як повідомляла група «ІС», армія Сербії озброюється китайськими ударними безпілотниками.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Окупанти активізували обстріли в районі ООС: зафіксовано 12 порушень «режиму тиші»

Протягом поточної доби, 24 червня, в районі проведення операції Об'єднаних Сил зафіксовано 12 порушень режиму припинення вогню. Про це...