Підприємство «Укрборонпрому» в Запоріжжі розробляє новий двигун для реактивних літаків

-

Читайте также

Державне підприємство «Івченко-Прогрес» з Запоріжжя працює над новим двигуном для реактивних навчальних та навчально-бойових літаків, який розширить можливості сімейства двигунів АІ-322, що наразі використовуються на навчально-бойових літаках L-15 виробництва Китайської Народної Республіки, інформує Мілітарний портал.

Двигун АІ-322 розроблений на базі АІ-222 – сімейства двигунів, що встановлюється на літаки Як-130 та Hongdu L-15.

«…днями ми захистили проєкт з нового двигуна, який розширить можливості сімейства двигунів АІ-322», – прокоментував етап робіт по двигуну генеральний конструктор ДП Ігор Кравченко.

Двигун призначений для застосування на сучасних навчально-тренувальних і легких бойових літаках, він має збільшену тягу, що на злітному режимі складає 3000 кгс проти 2500 кгс на АІ-322 та АІ-322Ф у безфорсажному режимі.

Суха маса двигуна – 534 кг, габаритні розміри: довжина (без кока) – 3138 мм, ширина – 860 мм, висота – 1096 мм.

Питома витрата палива – 0,84 кг/кг•ч, що навіть менша за менш потужний АІ-322, де витрата складає 0,875 кг/кг•ч.

Цілком ймовірно, що саме цей двигун згадував Генеральний конструктор ДП «Івченко-Прогрес».

Ігор Кравченко не уточнював в інтересах якої країни здійснюється розробка нового двигуна та які терміни для завершення всіх робіт.

Наразі авіадвигуни, розроблені ДП «Івченко-Прогрес», застосовуються на 66-х типах літальних апаратів та експлуатуються в більш ніж 100 країнах світу.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, ВМС ЗС України отримали для Морської авіаційної бригади гелікоптер Мі-2МСБ, двигуни для яких розроблені на ДП «Івченко-Прогрес».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Російські окупанти вкотре обстріляли Нікопольщину

Надвечір 6 жовтня російські загарбники тричi вдарили з РСЗВ по Червоногригорівській громаді на Нікопольщині. Про це повідомили в Головному управлінні...