Перевершили пропагандистів рф: стаття про Україну проорбанівської газети збурила Угорщину

-

Читайте также

В угорській газеті Magyar Nemzet, яку вважають одним з рупорів партії влади, вийшла колонка «Війна лише починається», в якій пророкують знищення України, звинувачують США у тому, що вона ще тримається, та заявляють, що Угорщина мала би не застосовувати 5 статтю НАТО, якби дійшло до прямого зіткнення Альянсу з росією, повідомляє «Європейська правда«.

В Угорщині Magyar Nemzet називають «газетою яку Віктору Орбану кладуть зранку до кави», а автор публікації Пілхал Тамаш — один з авторів, яких називають «колумністами «Фідеса».

Автор вважає, що після оголошення у росії мобілізації «скоро до 2 мільйонів російських солдатів зможуть стати до зброї і почнуть стирати з карти ту територію, яка кілька десятиріч мала назву «Україна».

У публікації є фрази про буцімто «ЦРУшний переворот 2014 року», і про те, що референдум в окупованому Криму фактично під дулами автоматів був «правом росіян на самовизначення», а легітимна українська влада є «маріонетковою», і буцімто сама хотіла війни, якщо не пішла на політичні вимоги росії.

«Американці натренували українців, озброїли до зубів, напоїли культом Бандери, а потім використали як приманку», — пише автор.

На адресу США також лунають звинувачення у тому, що рф не дали одразу розправитися з Україною.

«Без американської зброї, управління, розвідданих, даних з поля бою, воєнного планування — війна би вже давно закінчилася, і був би нарешті мир з новими кордонами», — йдеться у колонці.

Автор також вважає, що якби дійшло до прямого зіткнення росії з Північноатлантичним альянсом, Угорщина може і має відмовитися виконувати свої зобов’язання союзника.

«Якщо це переросте у війну НАТО і росії, ми маємо усіма силами лишатися в стороні! Хай що там у п’ятій статті написано, ми не повинні воювати з росією… Тому що росія десятиріччями не є нашим ворогом. Вони — щиріші наші партнери, ніж деякі «союзники» в НАТО», — пише він.

Ця публікація викликала обурила незалежні медіа в Угорщині. «Здається, ми дійшли до моменту, коли ключове про-Орбанівське щоденне видання перевершує офіційну пресу російського диктатора», — зазначає один з авторів 444.hu.

Як повідомляла група «ІС», Орбан фінансово залежить від Кремля.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Великобританія ввела санкції проти росіян, які відповідають за мобілізацію

Великобританія ввела санкції проти 22 російських посадовців, які відповідають чи сприяють мобілізації, призову та вербуванню найманців для війни проти...