Переслідування в РФ: єврейську общину оштрафували за зберігання роману про долю польських євреїв у XIV столітті

-

Читайте также

У місті Ставрополь в Російській Федерації суд 7 жовтня оштрафував місцеву релігійну організацію ортодоксального юдаїзму “Єврейська община Ставропольського краю”. Судді визнали її винною у “масовому розповсюдженні екстремістських матеріалів”. Після цього рішення община зобов’язана виплатити штраф у розмірі сто тисяч російських рублів.

Путінський режим, який нарощує темпи встановлення різного роду заборон і обмежень, регулярно вдається до адміністративного та кримінального переслідування представників більшості релігійних організацій (окрім РПЦ). Цього разу, російські правоохоронці виявили порушення законодавства про свободу совісті, віросповідання і релігійних об’єднань у діях “Єврейської общини Ставропольського краю”.

Співробітники поліції та Федеральної служби безпеки виявили у бібліотеці общини примірник забороненої в РФ книги Маркуса Лемана “Насильно охрещені”. Правоохоронці встановили, що у заняттях недільної школи можуть брати участь близько 720 осіб, і всі вони мають вільний доступ до бібліотеки. Відтак, правоохоронці прийшли до висновку, що община, таким чином, масово розповсюджує книгу Лемана, пише інформаційно-аналітичний центр “Сова”.

У виданні повідомляють, роман “Насильно охрещені” Маркуса Лемана (1838-1890 рр.), рабина, письменника і громадського діяча з Німеччини, розповідає про долю євреїв, які проживали у XIV столітті на території Польщі та Литви, зокрема, про їх переслідування та дискримінацію.

Рішенням Центрального районного суду міста Сочі від 22 березня 2017 року книга була заборонена і внесена до Федерального переліку екстремістських матеріалів. Російські єврейські общини заявляли тоді, що ознак розпалювання релігійної чи національної ненависті у романі немає, відтак його заборона сприймається більшістю представників юдаїзму, як неправомірна.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла, як Кремль спекулює на уроках Нюрнберга.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В Украине у ветеранов появился свой омбудсмен: подробности

Президент Украины Владимир Зеленский учредил новую должность - уполномоченного по правам защитников страны. Об этом говорится в сообщении на...