Перехоплення СБУ: окупанти заздалегідь «підбили підсумки» псевдореферендумів. АУДІО

-

Читайте также

Російські окупанти «підбили» підсумки фейкових референдумів на окупованих територіях України ще на початку вересня.

Тож нинішнє абсолютно незаконне «голосування», анонсоване загарбниками з 23 до 27 вересня, – просто для створення потрібної їм картинки на росТБ.

Про це свідчить інформація, яка є у розпорядженні СБУ, а також телефонні розмови жителів тимчасово окупованих територій, які мають родичів у «керівництві л/днр».

«Мне сестра позвонила: у них друзья, ну их, получаются, кумовья… Дочка работает в министерстве социальной политики «днр». Она все знает. Она сказала: «Еще в начале сентября подписаны были документы о вхождении «днр» в административных границах Донецкой и Луганской области, вхождении их в состав российской федерации». Все», – розповідає українка своїй знайомій, яка також перебуває в тимчасовій окупації рашистів.

Жінка бідкаються, що росія просто знищує місцеве населення. Фальшуючи результати умовного волевиявлення, вони наражають на смерть простих людей.

«Наши будут это, Украина будет бить, отбивать. А эти будут говорить о том, что это территория россии и тоже будут гатить, и все. Ну, кто докажет – кто, где голосовал, скажи? Никто ничего не докажет. Людей не спросили, за людей все решили. Жизни, судьбы покалечили, поломали», – резюмує співрозмовниця.

Як повідомляла група «ІС», G7 ніколи не визнає російські псевдореферендуми на окупованих територіях України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

В Україні затримали священника РПЦ, який втік від мобілізації

Священник з росії збагнув, що відбувається, лише коли на його життєвому горизонті намалювалася перспектива стати “двохсотим”. Чоловік почав думати,...