Передові підрозділи бойовиків посилені снайперами з Росії — розвідка

-

Читайте также

Російське окупаційне командування посилює передові підрозділи з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ снайперами. Ці заходи окупанти проводять з метою недопущення стабілізації обстановки, нанесення втрат особовому складу Об’єднаних сил та провокування наших воїнів на відкриття вогню у відповідь.

Про це повідомляє Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

При цьому, окупанти використовують тактику прикриття дій снайперів веденням вогню з мінометів, гранатометів та стрілецької зброї з метою недопущення виявлення їх вогневих позицій.

Як інформує Головне управління розвідки Міноборони України, до складу снайперських пар противника входять російські кадрові військовослужбовці, про прибуття яких з РФ на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей повідомлялось ще 4 грудня.

Як повідомляла група «ІС», російські куратори готують артилерійські та мінометні підрозділи бойовиків до негайного застосування.

загрузка...

Свежее

Смерть Виталия Шишова активизировала инфильтрованных в Украину гибридных журналистов

Не хотел трогать тему Виталия Шишова, ибо не любитель я имитаций повешенья человека, которого мог повесить кто-угодно, с учётом...