Пентагон прийняв на озброєння перший модернізований гелікоптер Black Hawk зі «скляною кабіною»

-

Читайте также

В Турции подготовили к серийному производству БМП Tulpar. ВИДЕО

В Турции готовы запустить в серийное производство БМП Tulpar, разработанную компанией Otokar при поддержке Управления оборонной промышленности Администрации президента...

В России полиция жестоко скрутила женщину, зашедшую в магазин без маски. ВИДЕО

В субботу, 17 октября, в городе Каменск-Уральский Свердловской области РФ полиция жестко скрутила женщину за то, что она зашла...

Турция бесплатно передала армии Казахстана броневик «Arma»

Турецкая компания «Otokar» на безвозмездной основе передала Вооруженным Силам Казахстана образец бронированной колесной машины «Arma» с колесной формулой 8х8...

Армійська авіація США на базі в Техасі прийняла перший багатоцільовий гелікоптер UH-60V Black Hawk зі «скляною» кабіною, який, на замовлення військових, модернізовували з застарілої машини UH-60L, інформує Український мілітарний портал.

Головною відмінністю модернізованої версії від UH-60L є повністю цифрова кабіна пілотів і управління, уніфіковане з сучасними багатоцільовими вертольотами UH-60M.

Розробка «скляної» кабіни для вертольота Black Hawk велася протягом 2,5 років. Цифрова кабіна пілотів отримала чотири контрастних рідкокристалічні дисплеї.

На два дисплеї виводиться інформація про швидкість, висоту польоту, крен і тангажу, а на інші два – польотні завдання, показники датчиків та будь-яка інша інформація, яку обирають пілоти.

Нове обладнання виконано за модульним принципом з відкритою архітектурою. Це означає, що до складу бортового обладнання можуть бути додані нові системи. При цьому ніяких додаткових доробок не потрібно. Програмне забезпечення також виконано модульним, завдяки чому нові функції можна додавати лише встановивши відповідні додатки.

Крім того, обладнання вертольота сумісно з системою глобальної організації повітряного руху.

Ресурс фюзеляжу вертольота збільшений на 10 років в порівнянні з ресурсом UH-60L.

Модернізація до UH-60V дозволить американським військовим відмовитися від роздільної підготовки пілотів, які сьогодні змушені вчитися управлінню UH-60L та UH-60M окремо.

Операційні та оціночні випробування UH-60V успішно пройшов навесні 2020 року.

Наразі на озброєнні Армії США стоять 760 вертольотів UH-60L, які планується модернізувати до версії UH-60V.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, український модернізований гелікоптер Мі-8МСБ зі «скляною кабіною» здійснив випробувальний політ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Турция бесплатно передала армии Казахстана броневик «Arma»

Турецкая компания «Otokar» на безвозмездной основе передала Вооруженным Силам Казахстана образец бронированной колесной машины «Arma» с колесной формулой 8х8 для проведения опытной войсковой эксплуатации...

Сибиряк собирался спрыгнуть с моста, чтобы не превратиться в зомби из-за вживлённого в голову чипа

Житель российского Красноярска по имени Олег перелез через перила 27-метрового автомобильно-пешеходного Коммунального моста через реку Енисей, собираясь покончить с собой, сообщают росСМИ. Журналисты, оказавшиеся на...