Пентагон планує надати Україні військову допомогу на $125 млн: що відомо

-

Читайте также

Членів Конгресу США неофіційно повідомили, що Пентагон планує надати Україні нову військову допомогу в розмірі $125 млн. Про це розповіли джерела у Конгресі та адміністрації Сполучених Штатів, повідомляють Факти.

Зазначається, що Вашингтон нібито планує підсилити обороноздатність України протиартилерійськими РЛС і патрульними катерами Mark VI.

Патрульні катери Mark VI (MK VI) здійснюють операції в затоках, річках, бухтах і прибережних ділянках моря. Їхнє головне завдання — забезпечення безпеки торговельних портів, об’єктів морської інфраструктури і підтримка операцій основних сил ВМС.

Патрульні катери MK VI можуть мати різні конфігурації обладнання:

  • десантно-штурмову
    протидиверсійну
    протимінну

Катери типу MK VI мають п’ять сидінь у рубці і додаткові тринадцять сидінь у основній частині надбудови для розміщення вісімнадцяти осіб. Конструкція сидінь дозволяє знижувати рівень удару.

Як правило, катери типу MK VI комплектуються двома командами по п’ять осіб, плюс 8 осіб з доглядової групи (усього 18 осіб). Команда з десяти осіб зазвичай складається з командира катера, двох рульових, двох механіків, двох операторів озброєння та двох стрільців.

На борту MK VI передбачений камбуз для приготування та зберігання їжі. Камбуз оснащено холодильною установкою, мікрохвильовою піччю, раковиною, кофе машиною, стійкою, двома столами, м’якою лавкою, полицями та шафами для зберігання продуктів, відсіком для сміття. Усе це дозволяє патрульному катеру тривалий час діяти поза базою або десантним кораблем. На катері передбачено спальні місця для

Коли Києву може надійти допомога від американців, не уточнюється.

Тим часом у Пентагоні не підтвердили, але і не спростували інформацію про потенційний пакет допомоги.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, Міністерство оборони США підписало договір з групою компаній Raytheon — Lockheed Martin на виробництво ракетних комплексів Javelin для України.

загрузка...

Свежее

Вакцинный хаос в России усугубляется все больше, — эксперт

Глядя на эпидемиологическую ситуацию с COVID-19 в РФ, создается впечатление, что там и вправду, полнейший бардак... Именно в России,...