ПЦУ відмовляється зносити свій храм в окупованій Євпаторії: заява

-

Читайте также

Православна церква України не буде зносити свій храм в тимчасово окупованому Російською Федерацією місті Євпаторія. Про це заявив український адвокат і правозахисник Сергій Заєць, коментуючи вимогу окупантів «добровільно знести храм до 24 березня», повідомляє Крим.Реалії. 

«Нічого з цим храмом на даний момент не відбувається і, я сподіваюся, що нічого не станеться. Це вже не перший термін, який окупаційна влада надають для добровільного демонтажу цього храму і управління Кримської єпархії (ПЦУ) не має наміру виконувати ці незаконні вимоги. У даній ситуації це питання треба розглядати в комплексі з тим процесом, яким розгортається навколо Кафедрального собору в Сімферополі. Це один з епізодів, пов’язаний зі знищенням української православної громади в Криму. В даному випадку має місце ненасильницький опір української православної громади в окупації», – зазначив Заєць.

Митрополит Кримської єпархії Православної церкви України Климент 15 березня отримав від російської влади Криму чергову вимогу про демонтаж українського храму Успіння образу Божої Матері «Неопалима Купина» в Євпаторії.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, в окупованому Криму залишилося лише п’ять парафій ПЦУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее