ПЦУ та українська діаспора Естонії передали гуманітарну допомогу українським воїнам на Донбасі

-

Читайте также

У неділю, 19 липня, віряни Православної Церкви України, які знаходяться у районі проведення ООС з волонтерською гуманітарною місією, передали партію будівельних матеріалів у базовий табір «Сармат» у Краматорську для потреб Збройних Сил України, інформує Вінницько-Барська єпархія ПЦУ.

Зазначена допомога стало спільною ініціативою єпархії та «Спілки української молоді в Естонії». Молоді естонці, чиї сім’ї мають українське коріння, заявили, що не можуть стояти осторонь, коли їхня історична Батьківщина знаходиться у небезпеці.

Своє бажання допомогти вони реалізували за допомогою Вінницько-Барської єпархії, архієрей якої, митрополит Вінницький і Барський Симеон, починаючи з 2014 року, направляв своїх священиків у район проведення АТО/ООС, та благословляв у своїй єпархії збір гуманітарної допомоги для потреб української Армії та мирних жителів Донбасу.

Архімандрит Софроній (Чуприна), який очолює групу вінницьких волонтерів, передав військовослужбовцям благословення від митрополита Симеона та побажання від молодих українців Естонії, щоб їхня щира допомога додала воїнам впевненості та сил у справі захисту Української землі.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, військові капелани Синодального управління духовенства з Дрогобицько-Самбірської єпархії Православної церкви України відслужили молебень за ЗСУ на Говерлі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

РПЦвУ продовжує поширювати наклепи на парафії, що перейшли до ПЦУ

Волинська єпархія РПЦвУ опублікувала відео, на якому видно, як священник, що не підтримав громаду в переході до ПЦУ, говорить...