ПЦУ можуть визнати ще дві церкви: що відомо

-

Читайте также

ПЦУ невдовзі можуть визнати ще дві православні церкви — Румунська і Сербська. Про це йдеться у повідомленні видання Духовний Фронт України.

Прем’єр-міністр Румунії непомітно рекомендував Румунському Патріархату визнання Православної Церкви України. Також президент Сербії Олександр Вучич висловився за визнання української церкви.

Редакція Духовного Фронту зв’язалась із автором статті й отримала підтвердження цієї інформації без розкриття всіх деталей процесів у вищезгаданих церквах.

Раніше митрополит Переяславський і Вишневський Олександр говорив, що Румунська Церква не має жодних перешкод визнати ПЦУ.

Варто зазначити, що Румунська Церква у лютому 2019 року заявила, що визнає Православну Церкву України, якщо та забезпечить румунам в Україні гарантії прав і свобод віросповідання. Після цього у липні 2019 року на Синоді ПЦУ був утворений Православний румунський вікаріат у складі Православної Церкви України. Вікаріатство підпорядковується напряму митрополиту Київському і всієї України Епіфанію і складається із парафій де більшість складають румунські віряни ПЦУ.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, Епіфаній прогнозує нову хвилю переходів до ПЦУ парафій Московського патріархату.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Окупанти готуються до вивезення з Криму музейних експонатів

Стало відомо, що російські окупанти в Криму розпочинають підготовку до вивезення з території Криму музейних експонатів. Про це повідомляє...