Патріарх Болгарії ігноруватиме ініційовану РПЦ нараду в Йорданії

-

Читайте также

Патріарх Болгарської Православної Церкви Неофіт не братиме участі в нараді в Аммані, яку ініціювала РПЦ. Окрім того, він, ймовірно, не буде відправляти офіційну делегацію від Болгарської Православної Церкви. 

Про це повідомляє «Doxologiainfonews.com».

Згідно повідомлення, російськомовні болгарські митрополити намагалися переконати патріарха Неофіта взяти участь у нараді в Йорданії, проте він їм відмовив.

Як повідомляє видання із посиланням на власні джерела, п’ять митрополитів Церкви Болгарії (митрополити Ловчанський Гавриїл, Відінський Данило, Варненський Іоанн, Неврокопський Серафим, Врачанський Григорій), за бажанням Москви, намагалися тиснути на патріарха Неофіта, щоб поїхати до Амману. Все почалося 17 лютого пізно вночі.

Митрополит Відінський Данило знову відвідав Белград (Сербія) без дозволу Патріарха та Священного Синоду Болгарської церкви. Там він отримав вказівки від митрополита Іларіона (Алфеєва), який теж був у Белграді. Алфеєв переконував болгарських єпископів чинити тиск на Церкву Болгарії та Сербську Церкву.

Оскільки митрополит Іларіон вже не міг легко відвідати Болгарію, митрополит Даниїл зустрів його в Сербській столиці — Белграді (він вважав, що його не помітять). Митрополит Даниїл знову самовільно поступає всупереч Патріарху Болгарської Православної Церкви та Священного Синоду.

Проте, незважаючи на тиск, переважала позиція патріарха Даниїла та більшості розумних митрополитів.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше також стало відомо, що Грузинська церква не братиме участь в Всеправославній «провокації» РПЦ.

загрузка...

Свежее

В Азербайджане завершились учения в войсках Нахичеванского гарнизона. ФОТО и ВИДЕО

В войсках Нахичеванского гарнизона армии Азербайджана завершились командно-штабные учения, которые начались 7 июня. По данным Минобороны Азербайджана, на очередном этапе...