Паспортна агресія: РФ ще більше спростила процедуру отримання громадянства

-

Читайте также

У Росії з 24 липня запрацювала спрощена процедура отримання громадянства. Громадяни країн СНД можуть отримати громадянство РФ без відмови від попереднього громадянства, повідомляє «Кореспондент».  

Тепер колишнім радянським громадянам, які не мають громадянства і проживають на території екс-радянських республік, до отримання російського паспорта не обов’язково перебувати в Росії протягом трьох років і підтверджувати наявність законного джерела доходу. Те ж саме стосується іноземців, один з батьків яких живе в Росії і має громадянство, або якщо людина обзавелася сім’єю і дітьми з росіянином чи росіянкою.

Громадянам України, Білорусі, Казахстану, Молдови досить чинного дозволу на проживання при подачі заяви на отримання російського паспорта.

Випускники російських вишів можуть сподіватися на новий статус не через три, а через один рік роботи в країні.

Як повідомляла група «ІС», Путін спростив отримання громадянства РФ для українців і білорусів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Оккупация Крыма: жителям полуострова ограничили доступ в лес

В Крыму российские оккупационные власти объявили предупреждение о высокой пожарной опасности в южных, центральных и западных районах до понедельника,...