Парад до Дня Незалежності: участь візьмуть літаки союзників України

-

Читайте также

У параді з нагоди 30-ї річниці відновлення Незалежності візьмуть участь літаки країн-партнерів України. Проліт авіації у складі повітряної колони сил безпеки і оборони та збройних сил країн-партнерів включено у план заходів, який був оприлюднений Кабінетом Міністрів України.

Наразі не відомо, представники яких країн чи країни будуть брати участь у урочистих заходах, а також це буде бойова чи транспортна авіація.

У прольоті також традиційно братимуть участь бойова та транспортна авіація Повітряних сил ЗСУ, та підрозділів МВС.

Вже відомо, що до параду українські винищувачі МіГ-29 дообладнають системою генерування димів.

Таким чином під час урочистостей з нагоди 30-ї річниці відновлення Незалежності України у небі над столицею винищувачі димами у жовтому та блакитному кольорах відтворять кольори національного прапору.

Відповідно до експертного висновку Львівської торгово-промислової палати від 23.03.2021 № 19-08-9/280 підтверджено, що державне підприємство «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» є єдиним постачальником послуг з ремонту та дообладнання літаків типу МиГ-29, МиГ-29УБ та їх складових частин з відповідним продовженням призначених показників.

Тобто роботи з дообладнання будуть проводитися у Львові на місцевому авіаремонтному підприємстві.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Кабмін повідомив про підготовку параду військ з нагоди Дня Незалежності.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Парад до Дня Незалежності: участь візьмуть літаки союзників України

У параді з нагоди 30-ї річниці відновлення Незалежності візьмуть участь літаки країн-партнерів України. Проліт авіації у складі повітряної колони...