Папа Римський отримав у подарунок унікальну українську ікону, намальовану на ящику з-під набоїв. ФОТО

-

Читайте также

У суботу, 29 лютого, у приватному офісі у Ватикані Папа Франциск зустрівся з митрополитом Української греко-католицької Церкви, Блаженнішим Святославом, на якому він повідомив Святішому Отцю про підготовку до Патріаршого Собору на тему еміграції українців. Про це повідомляє прес-служба УГКЦ.

«Масовий виїзд українців зі своєї країни внаслідок війни — феномен, який різко змінює обличчя нашої Церкви та ставить перед нею нові невідкладні виклики», — зазначив керманич УГКЦ.

У свою чергу Папа Франциск висловив свою повну підтримку пасторальних ініціатив УГКЦ і наголосив на необхідності ефективного супроводу з боку Церкви своїх дітей, розсіяних по всьому світі.

На завершення аудієнції Святослав подарував Папі Франциску ікону Пресвятої Богородиці, що розкриває обійми над українською землею. Ікона написана на дошці з-під ящика для набоїв і є символом страждань українського народу внаслідок війни на Сході, преображених у молитву.

«Ця ікона є голосом болю України та молитвою за справедливий мир в нашій країні», — сказав Глава УГКЦ, даруючи ікону Римському Архиєреєві.

Ікона Пресвятої Богородиці, яку Блаженніший Святослав подарував Папі Франциску, належить до колекції ікон «Страсті», написаних на ящиках з-під набоїв до п’ятих роковин від початку російсько-української війни на Донбасі.

Кошти, отримані від продажу ікон, ідуть на потреби Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова, — найбільшого недержавного шпиталю на Донбасі, де лікуються поранені воїни російсько-української війни.

Святіший Отець запевнив Блаженнішого Святослава у своїй постійній увазі до подій в Україні та молитвах за справжній мир для неї. «Не тимчасові перемир’я, але щире прагнення порозуміння та діалогу можуть принести їй мир», — сказав на завершення зустрічі Папа Франциск.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, президент України Володимир Зеленський заявив, що наша країна прагне до миру і звертається до Святого Престолу і особисто до Папи Франциску з проханням про підтримку та допомогу в мирному врегулюванні і завершення війни на Донбасі.

загрузка...

Свежее

Террористы «ДНР» сорвали работу СММ ОБСЕ: опубликованы подробности

В центре Донецка российские оккупационные власти инспирированными акциями протеста возле штаб-квартиры СММ ОБСЕ на два дня заблокировали работу Миссии....