Папа Римський отримав у подарунок унікальну українську ікону, намальовану на ящику з-під набоїв. ФОТО

-

Читайте также

Несбыточный Ка-65 «Минога»: ВМФ РФ остается без обещанного палубного вертолета нового поколения надолго и всерьез

Военно-технический потенциал Российской Федерации за последние несколько лет продемонстрировал чудовищное падение, обусловленное не только нехваткой квалифицированного персонала, современных технологий,...

Российскому хакеру вынесли приговор в США: подробности дела

Федеральный суд Северного округа штата Калифорнии вынес приговор российскому хакеру Евгению Никулину, которого признали виновным во взломе LinkedIn, Dropbox...

Авиакатастрофа под Харьковом: ГБР сообщило новые подробности о расследовании

Показания курсанта, который выжил в катастрофе Ан-26 под Харьковом, помогли установить новые подробности об авиаинциденте. Об этом говорится в...

У суботу, 29 лютого, у приватному офісі у Ватикані Папа Франциск зустрівся з митрополитом Української греко-католицької Церкви, Блаженнішим Святославом, на якому він повідомив Святішому Отцю про підготовку до Патріаршого Собору на тему еміграції українців. Про це повідомляє прес-служба УГКЦ.

«Масовий виїзд українців зі своєї країни внаслідок війни — феномен, який різко змінює обличчя нашої Церкви та ставить перед нею нові невідкладні виклики», — зазначив керманич УГКЦ.

У свою чергу Папа Франциск висловив свою повну підтримку пасторальних ініціатив УГКЦ і наголосив на необхідності ефективного супроводу з боку Церкви своїх дітей, розсіяних по всьому світі.

На завершення аудієнції Святослав подарував Папі Франциску ікону Пресвятої Богородиці, що розкриває обійми над українською землею. Ікона написана на дошці з-під ящика для набоїв і є символом страждань українського народу внаслідок війни на Сході, преображених у молитву.

«Ця ікона є голосом болю України та молитвою за справедливий мир в нашій країні», — сказав Глава УГКЦ, даруючи ікону Римському Архиєреєві.

Ікона Пресвятої Богородиці, яку Блаженніший Святослав подарував Папі Франциску, належить до колекції ікон «Страсті», написаних на ящиках з-під набоїв до п’ятих роковин від початку російсько-української війни на Донбасі.

Кошти, отримані від продажу ікон, ідуть на потреби Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова, — найбільшого недержавного шпиталю на Донбасі, де лікуються поранені воїни російсько-української війни.

Святіший Отець запевнив Блаженнішого Святослава у своїй постійній увазі до подій в Україні та молитвах за справжній мир для неї. «Не тимчасові перемир’я, але щире прагнення порозуміння та діалогу можуть принести їй мир», — сказав на завершення зустрічі Папа Франциск.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, президент України Володимир Зеленський заявив, що наша країна прагне до миру і звертається до Святого Престолу і особисто до Папи Франциску з проханням про підтримку та допомогу в мирному врегулюванні і завершення війни на Донбасі.

загрузка...

Свежее

На Донеччині виявлено схрон боєприпасів. ФОТО

Поблизу селища Мангуш військовослужбовцями виявлено схрон із боєприпасами у лісосмузі, на території покинутої напівзруйнованої будівлі. За повідомленням Нацполіції в Донецькій...

Месяц, чтобы добраться до онколога: жители аннексированного Крыма жалуются на медицину

Ситуация с оказанием медицинской помощи в аннексированном Россией Крыму видится местным жителям крайне удручающей. Этой теме посвящен пост пользователя Twitter «RoksolanaToday&КрымUA». «Кто это сделал? Онкология в...

На Керчь обрушились ливни: улицы города превратились в реки. ФОТО и ВИДЕО

Улицы временно оккупированного Российской Федерацией украинского города Керчь превратились в реки из-за сильных ливней. В нескольких районах города жители отмечают подтопления недвижимости и транспорта,...