Пакт Путіна-Меркель: міністр юстиції Польщі заявив про операцію РФ і Німеччини проти його країни

-

Читайте также

Міністр юстиції Польщі Збігнєв Зьобро заявив, що суперечку довкола шахти в Туруві було спровоковано Російською Федерацією та Німеччиною. Про це він сказав в ефірі RMF FM, повідомляє «Європейська правда».

«Суперечку щодо Турува слід розглядати у ширшому контексті енергетичної війни, яка відбувається в Європі. Звичайно, це не подається так — йдеться про ідею захисту клімату. Але насправді це велика операція Німеччини та Росії» – сказав Зьобро.

«Чеська Республіка дивиться насамперед на власні інтереси, і ці інтереси суперечать інтересам Польщі. Вони хочуть заробляти на Польщі. І тому вони грають проти нас разом з Німеччиною. А на задньому плані великий пакт Путіна-Меркель» — додав він.

На думку міністра, кінцевою метою є примус Польщі до купівлі російського газу.

За словами Зьобро, польському уряду не слід підкорятися вимогам Брюсселя.

«Якщо ми поступимось, ми заплатимо ще більше. Тому що насправді йде гра за гроші. На кону багато грошей. Або Польщу переграють, і нас поб’ють, Польща буде країною енергетичної бідності, ми будемо платити найбільше за рахунки в Європі» – вважає Зьобро.

Суд ЄС зобов’язав Польщу негайно припинити видобуток у шахті бурого вугілля, визнавши переконливими аргументи Чехії для застосування тимчасових заходів (призупинення видобутку) до остаточного рішення. Прем’єр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що країна не може виконувати це рішення. 

Чехія у червні подала заяву, в якій вимагала, щоб Варшава щоденно платила пеню у розмірі 5 мільйонів євро до бюджету ЄС за ігнорування рішення суду. Зі свого боку, Польща подала заяву про скасування рішення.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Оккупированные Ровеньки месяц отрезаны от водоснабжения

Сегодня исполнился ровно месяц с момента аварии на Ровеньковском магистральном водопроводе. Город находится буквально на грани гуманитарной катастрофы, поскольку...