ОРЛО становится гетто для фармацевтических экспериментов

-

Читайте также

По данным блогера — журналиста Александра Варяга, некоторолируемые районы Донбасса стали местом для экспериментов оккупантов. Кроме испытания различных видов оружия, там действует фарммафия. Так, стало известно о торговле в ОРЛО неликвидными и опасными лекарствами.

Далее — на языке оригинала.

Україна не випробувальний полігон для недоброчесних фармкомпаній!

ЛНР продовжує створювати все нові та нові проблеми для України, причому не тільки військового плану. «Діру» на українсько-російському кордоні використовують, зокрема, і комерційній структури, для збуту в Луганськ та Донецьк власної контрафактної, бракованої або неліквідної продукції.

Наочним прикладом цього є діяльність в окупованому Луганську створеної ще у 2015 році за прямого сприяння сепаратистської влади ТОВ «Фарм-плюс» (pharm-plus.ru), яке з відома «Мінздраву ЛНР» здійснює реалізацію на окупованих територіях продукції білоруської фармакологічної компанії РУП «Белмедпрепарати» (m.board.com.ua/m1113-2003113609-mukosat-ukolyi-hondroksid-maz.html).

 

Не дивлячись на формальні застереження того ж таки «мінздраву РФ», білоруські ліки зберігають свою присутність в прайсах луганського ТОВ «Фарм-плюс», більш того, менеджери «Фарм-плюс» активно просувають цю нібито «заборонену» продукцію через соціальні мережі.

У телефонних розмовах представники «Фарм-плюс» також підтверджують що є офіційними постачальниками білоруських ліків в Луганську та завжди готові здійснити поставку будь-якої партії продукції.

Слід зазначити, що ліки цього виробника офіційно заборонені до реалізації на території Російської Федерації. Згідно вказівок органів охорони здоров’я РФ продукція РУП «Белмедпрепарати» повинна бути вилучена з обігу та повернута постачальнику, що ще раз вказує на те, що до Луганська «Белмедпрепарати» надійшли офіційним шляхом (дивитися файл — Информация о дальнейшем обращении лекарственных средств, оборот которых был приостановлен на территории РФ за период с 08.05.2018г. по 17.05.2018г.), за згоди чиновників ЛНР.

Загалом, з початку року в РФ відкликано з обігу три види ліків білоруського виробника, у т.ч. два види антибіотиків, які не відповідають вимогам якості та можуть при застосуванні, у кращому випадку – не спричинити необхідного лікувального ефекту, а у гіршому – призвести до загибелі хворого.

Ще у 2017 році за результатами перевірок в кількох регіонах Росії в розчинах для ін’єкцій «Белмедпрепаратів» були виявлені сторонні механічні забруднення та частинки скла.

Відомо, що «Белмедпрепарати» неодноразово потрапляли до антирейтингу якості лікарських засобів в РФ: у 2009, 2012, 2016, 2017 роках. Серед визнаних недоброякісними іноземних репаратів, білоруські складають 8,4 відсотка, що доволі багато з огляду на об’єми поставок.

Аналогічна ситуація відбувається і в Україні. У 2009 році продукція «Белмедпрепаратів» вже була заборонена для обігу через відсутність необхідної міжнародної стандартизації GMP. У 2013 році проти вказаної фірми вже запроваджувались спеціальні обмежувальні санкції МЕРТ України, які дивним чином були скасовані.

Однак, щоб не втрачати прибуток, спритні білоруси продовжують скидати усілякий неліквід через «народну республіку», особливо не переймаючись наслідками для здоров’я жителів Луганди.

При цьому, продукція РУП «Белмедпрепарати» потрапляє до Луганська не тільки через дистриб’ютора, а й під виглядом гуманітарної допомоги. Про це свідчить у тому числі опублікований лист подяки від імені «в.о. міністра охорони здоров’я ЛНР» Павла Ляскевича на адресу гендиректора «Белмедпрепаратів», що є черговим свідчення прямої співпраці білорусів з окупаційною адміністрацією ЛНР. Прикро те, що пакунки із забороненими до вживання ліками надходять і в інші регіони України, чим наражають на небезпеку все населення країни.

Особливо вражає, що ні Міністерство охорони здоров’я України, ні СБУ, ні поліція, ні інші органи державної влади аж ніяк не реагують на цей кричущий випадок співпраці іноземної компанії з бойовиками. Більш того, медуправління СБУ ще й само закуповує некондиційні ліки на тендерах.

Цьому потрібно покласти край! Україна не випробувальний полігон для недоброчесних фармкомпаній! 

загрузка...

Свежее

Депутат Госдумы России облетел Зауралье и крестился в попытках вызвать дождь. ВИДЕО

Депутат Госдумы России Александр Ильтяков отправился в полет на самолете по Зауралью, пытаясь вызвать дождь. «В Курганской области засуха. Дождя!...