ОПК зосередиться на забезпеченні армії високотехнологічним озброєнням: заява голови РНБО

-

Читайте также

Вселенський патріарх зустрівся з президентом України: підсумки візиту

Президент України Володимир Зеленський зустрівся із Вселенським патріархом Варфоломієм у Патріаршому офісі. Про деталі візиту повідомило видання orthodoxtimes.com. «Ми відчуваємо,...

Москве грозит коммунальный коллапс из-за дефицита рабочих рук

Число мигрантов в Москве в этом году сократилось на 40% из-за пандемии коронавируса и закрытых границ. Об этом в...

Конура для крымских сирот: как на полуострове оккупанты наживаются на детях. ФОТО

Во временно оккупированном Российской Федерацией Крыму сирота Карина Чебаненко вынуждена была рассказать свою историю СМИ после того, как оккупационная...

Збройні сили України будуть забезпечуватися високотехнологічним озброєнням та технікою. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов на зустрічі з віце-прем’єр-міністром – міністром з питань стратегічних галузей промисловості Олегом Уруським, йдеться у повідомленні на сайті РНБО.

Співрозмовники обговорили актуальні питання функціонування оборонно-промислового комплексу (ОПК) та космічної галузі, зокрема, у частині розробки відповідних довгострокових та середньострокових документів їх розвитку.

Данілов наголосив, що реформування ОПК здійснюється згідно з рішенням РНБО від 18 лютого 2020 року «Про основні показники державного оборонного замовлення на 2020 рік та 2021, 2022 роки», уведеним в дію указом президента України Володимира Зеленського від 27 лютого 2020 року № 59.

На думку секретаря РНБО, керівництво галузі має запровадити системний підхід до її розвитку, зокрема, вжити заходів до підвищення координації між суб’єктів військово-промислової політики. Він також підкреслив, що уряд має вирішити питання щодо організаційно-правової форми роботи підприємств, що входять до складу ДК «Укроборонпром».

Данілов зазначив, що підприємства ОПК мають насамперед сконцентруватися на забезпеченні армії сучасними високотехнологічним озброєнням та технікою. Він також акцентував на важливості науково-технічного розвитку ОПК і розробки дорожньої карти залучення до нього іноземних інвестицій. Окрему увагу під час зустрічі було приділено питанню ракетної програми для ЗСУ та розвитку космічної галузі.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше в Україні створено новий ракетний комплекс для гелікоптерів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

СМИ: Президент Молдовы Додон присылает в Кремль на согласование тексты своих выступлений

Чуть менее, чем через месяц, 11 ноября, в Молдове пройдут выборы президента республики. Основными кандидатами считаются бывшая премьер-министр Майя Санду и действующий глава страны...

Коронавирусный кризис: почему РФ оказалась в крайне тяжелой ситуации

После того как в Европейском Союзе и США началась вторая волна коронавируса, Российская Федерация и другие страны ОПЕК+, которые планировали увеличивать добычу нефти, оказались...