Операція «Репатріація»: РФ реалізує в Україні новий гібридний проект, розроблений Сурковим

-

Читайте также

За інформацією «Східної Правозахисної групи», РФ почала реалізовувати новий гібридний проект «Репатріація», який має на меті відновлення «Радянської імперії» в країнах, які раніше входили до складу СРСР. Про це написав правозахисник Павло Лисянський у Facebook.

За його інформацією, даний проект має на меті паспортизацію українців, які їздять на заробітки до РФ за законопроектом, який зареєстрував Константин Затулін. Таким чином, РФ хоче відновити свій вплив, через збільшення присутності її громядян на території інших країн зокрема України та Білорусії;.

За даним законопроектом, який був зареєстрований 11 червня 2021 року, ті громадяни, які отримають паспорт РФ, не зобов’язані відмовлятися від паспортів своїх країн.

Відомо, що «Стаття про «Русский народ», яку анонсував Путін, вже написана, і над нею працював Владислав Сурков. За задумом Кремля, РФ посилить вплив в КРАЇНАХ де буде підвищена кількість людей з паспортами РФ.

«Це тільки мінімум інформації з цього питання. Наразі я працюю над звітом, де буде висвітлена нова концепція захоплення України, яку любіює Сурков», — зазначив Лисянський.

Як повідомляла група «ІС», п’ята колона активізувала кремлівський сценарій в Україні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В Беларуси объявили о начале общенациональной забастовки. ВИДЕО

Беларусское объединение рабочих (БОР) объявило о начале общенациональной забастовки с 1 ноября, сообщается в их Телеграм-канале. Об этом сообщает "Настоящее...