ООН дослідить вину окупантів в торгівлі дітьми в Криму: подробиці

-

Читайте также

«Асоціація реінтеграції Криму» передала Спеціальному доповідачеві ООН з торгівлі та сексуальної експлуатації дітей, включаючи дитячу проституцію, дитячу порнографію та іншу сексуальну експлуатацію дітей Мамі Фатімі Сінгатеш звіт стосовно таких явищ як торгівля дітьми та поширення дитячої порнографії в окупованому Криму. Про це йдеться у повідомленні на сайті асоціації.

Звітування було надано в рамках опитувальника Доповідача щодо гендерного виміру такої експлуатації, задля підготовки майбутнього звітування на 76-й сесії Генеральної Асамблеї ООН. У власній доповіді «АРК» підкреслила вразливість населення окупованої території до таких серйозних викликів, як злочини торгівлі дітьми та сексуальної експлуатації дітей.

Асоціацією було вказано, що з 2014 року окупаційна «адміністрація» не лише не переслідує в Криму відповідні антисоціальні дії, але й фактично зрослася із відповідними загально-кримінальними угрупуваннями, зокрема й етнічними, які в Криму обіймаються торгівлею дітьми та поширенням дитячої порнографії.

Доповідачу було вказано на аналітичні матеріали «АРК», за якими відповідне етнічне загально-кримінальне угрупування з Ялти, яке спеціалізується саме на торгівлі дітьми, було залучене спецслужбами РФ та окупаційною «адміністрацією» для фінансування проекту «Друзі Криму» та для організації відповідних відвідань півострову із достойменне невідомою метою маргінальними політиками Австрії, Франції, Швейцарії та інших країн.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, окупанти в Криму системно порушують права людини.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Силовики РФ готовят «особую встречу» болельщикам из Польши на Евро-2020

Штаб по безопасности российского оргкомитета «Евро-2020» выявил основную угрозу во время чемпионата. Это польские болельщики, пишет Telegram-канал «Baza». Несколько дней...