Окупанти знайшли винних у гострому дефіциті води у Криму: що відомо

-

Читайте также

Окупаційна влада Криму оголосила про те, що подасть позов проти трьох громадян України, яких вважає винними у гострому дефіциті прісної води на захопленому півострові. Про це заявив очільник кримського «парламенту» Володимир Константинов, пише «Українська правда».

Константинов заявив, що позов про так звану «водну блокаду» Криму до її «організаторів» планується подати в суд у першому півріччі 2021 року. Не повідомляється, до якого суду зібралася подавати позов влада Криму, ймовірно, мова про російську судову систему.

Окупанти попередньо оцінили суму своїх збитків через відсутність дніпровської води в 1,47 трильйона рублів і звинувачують в цьому українських громадян.

За словами Константинова, позов буде пред’явлений колишнім депутатам Верховної Ради Андрію Сенченку і Рефату Чубарову, а також чинному нардепу Мустафі Джемілєву.

Представники окупаційної адміністрації Криму вважають, що відповідальність за дефіцит прісної води на півострові нібито лежить і на попередньому, і на нинішньому керівництві України, яке санкціонувало зупинку функціонування Північно-Кримського каналу сім років тому і не запускає його зараз.

«На сьогодні ми виходимо з того, що позов буде пред’явлений трьом громадянам України, які неодноразово, в тому числі у ЗМІ, заявляли про свою причетність до організації водної блокади, яка повинна кваліфікуватися не інакше, як спроба геноциду і фізичного знищення людей», — сказав Константинов.

Як повідомляла група «ІС», Україна не планує ні за яких умов подавати воду в Крим до його деокупації.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В «ДНР» запланировали поднять налоги на фоне роста цен и обнищания населения

В условиях хронического дефицита бюджета непризнанной "ДНР" и неспособности так называемых местных властей наладить экономику захваченных территорий, оккупационные власти...