Домой Новости Окупанти зірвали розведення військ в Петрівському: заява штабу ООС

Окупанти зірвали розведення військ в Петрівському: заява штабу ООС

966

Російські окупаційні війська зірвали заплановане на сьогодні розведення військ у Петрівському.

Про це йдеться у заяві штабу ООС на офіційній сторінці у Facebook.

«Ворог зірвав розведення сил та засобів у районі Богданівки та Петрівського. Вчора українська сторона через МЗС поінформувала ОБСЄ щодо готовності до розведення. Сьогодні, 8 листопада, о 12.00 годині, українська сторона готова була розпочати практичний процес розведення сил та засобів на ділянці №3, що в районі населених пунктів Богданівка і Петрівське Донецької області.

Дата була визначена, враховуючи останнє порушення режиму припинення вогню на ділянці розведення №3, яке було зафіксовано 30 жовтня цього року. Цей факт відображений у щоденному звіті Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ від 31 жовтня.

Повідомлення про готовність до розведення сьогодні, 8 листопада, від ворожої сторони не надійшло. Таким чином противник зірвав не тільки процес розведення, а й вкотре порушив міжнародні домовленості», — йдеться у повідомленні штабу ООС.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла про те, що сьогодні, 8 листопада, о 12:00 годині українська сторона була готова розпочати практичний процес розведення сил та засобів на ділянці №3, що в районі населених пунктів Богданівка –Петрівське Донецької області.