У СЦКК повідомили, що російські окупанти знову грубо порушили домовленості про поетапне розведення сторін у Станиці Луганській.

«20 серпня в 11.00 годині, як було заявлено на передодні СММ ОБСЄ та Російській Федерації, українська сторона приступила до демонтажу фортифікаційних споруд, які розміщені на ділянці розведення № 1. Однак російська сторона не надала згоду на демонтаж фортифікаційних споруд, тому НЗФ ОРЛО синхронно не розпочали демонтаж», — ідеться у повідомленні.

Українська сторона змушена була припинити зазначені роботи.

«Також, НЗФ РФ під загрозою застосування зброї, якої на ділянці розведення не повинно бути, не допускають українську сторону для проведення ремонтних робіт на зруйнованій частині мосту», — додали у СЦКК. 

«Блокування окупаційною адміністрацією робіт в Станиці Луганській в черговий раз свідчить про небажання російськими найманцями та їхніми збройними формуваннями, розпочати практичні заходи по демонтажу фортифікаційних споруд на своїй території, та в подальшому надати можливість перейти до реальних дій по ремонту зруйнованої частини мосту», — ідеться у повідомленні.

Раніше стало відомо про те, що на КПВВ «Станиця Луганська» намагались підкупити прикордонників.