Окупанти збільшують калібр озброєння, яким провокують ЗСУ на Донбасі

-

Читайте также

Підконтрольна Російській Федерації окупаційна влада ОРДЛО продовжує нагнітати і до того напружену обстановку в районі лінії розмежування сторін. Протягом останніх тижнів кількість збройних провокацій з районів околиць Донецька та Горлівки різко збільшилась. Причому, пропорційно збільшується калібр забороненого Мінськими домовленостями озброєння, яке майже в кожному обстрілі, застосовують окупанти. Про це інформує прес-центр ООС з посиланням на заяву Української сторони СЦКК.

Не досягнувши бажаного результату, а саме відкриття вогню у відповідь зі сторони Збройних Сил України, куратори найманців намагаються у будь-який спосіб добитися ескалації конфлікту.

У п’ятницю зранку, 23 квітня, відверто маніпулюючи координаційним механізмом через СММ ОБСЄ, та даючи хибні обіцянки припинити вогонь, окупанти звинуватили ЗС України у здійсненні «обстрілу» району населеного пункту Шахти 6,7, що біля Горлівки, із застосуванням артилерії калібру 152 мм.

Зазначене звинувачення, враховуючи прагнення Уряду України імплементувати ініціативи мирного вирішення конфлікту є безпрецедентним прикладом втрати здорового глузду країною-агресором та її найманцями, відвертою та цинічною провокацією, спрямованою на зрив раніше досягнутих домовленостей.

Українська сторона СЦКК категорично спростовує звинувачення в обстрілі та наголошує, що подібні провокації та фейкові інформаційні вкиди покликані підтримувати загарбницьку стратегію РФ.

Збройні Сили України суворо дотримуються режиму припинення вогню, відповідна техніка та озброєння знаходяться в районах зберігання за лініями відведення відповідно до Мінських домовленостей. Курс Уряду України на вирішення конфлікту виключно дипломатичним шляхом залишається незмінним, а Збройні Сили України, у свою чергу, неухильно дотримуються усіх, визначених Мінськими домовленостями, вимог.

Українською стороною СЦКК підготовлено та направлено відповідну ноту протесту на адресу Голови СММ ОБСЄ із проханням надати адекватну оцінку провокаційним діям окупантів, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, окупаційні війська Російської Федерації продовжують нести втрати на Донбасі у війні проти України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Из музея ВС РФ в Москве украли множество экспонатов

Из недавно возведенного музея Вооруженных сил РФ в московском парке «Патриот», кто-то украл 400 экспонатов. Из 5 тысяч. Среди...