Окупанти заздрять озброєнню ЗСУ і вважають себе смертниками: перехоплення СБУ

-

Читайте также

Російський контрактник у всіх фарбах описує своєму землякові ситуацію на фронті. Судячи з усього, кількість матюків, які використовують росіяни, прямо пропорційна страху, котрий  вони відчувають, повідомляють у СБУ.

«Вчера нас три раза вертушки отъеб*шили, нах*й. ПТУРки каждый день еб*шат, ГРАДы… Здесь на танках выезжают на прямую наводку и еб*шат», — скаржиться окупант, який намагається вижити на Херсонському напрямку.

Він говорить, що у зс рф немає озброєння рівня ЗСУ, а власна штурмова авіація не прилітає їм на підтримку. Тож рашист вважає себе та інших військових ледь не смертниками.

«У них (ЗСУ) есть вообще все! Все вообще! У нас нет них*я! Я же говорю, что здесь все не так, как думают там, в россии! Тут по-взрослому, братан!», — резюмує окупант.

Як повідомляла група «ІС», окупант розповів про жахи від обстрілів HIMARS.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Україна наполягає на виключенні росії з ОБСЄ

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба наполягає на виключенні росії з ОБСЄ. Про це він заявив перед початком зустрічі...