Окупанти залучали бойовиків для агітації на російському голосуванні в ОРДЛО — розвідка

-

Читайте также

Командування ЗС РФ на окупованій території в Донецькій та Луганській областях минулого тижня вживало активних заходів в інтересах проведення виборів до Держдуми Росії.

Для агітації серед особового складу та місцевого цивільного населення противником було залучено значну кількість російських військовослужбовців, що ситуативно спричинило зниження активності бойової підготовки у 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійських корпусах оперативного угрупування російських окупаційних військ, інформує Головне управління розвідки Міноборони України.

Разом з тим, з 20 вересня 2021 року інтенсивність заходів бойової підготовки у з’єднаннях і частинах окупантів було відновлено. Зокрема, розпочато проведення військових зборів мобілізаційного резерву та зборів зі снайперами, коригувальниками артилерійського вогню і командирами мінометних батарей. Проведення зборів контролюється офіцерами штабу 8-ї армії Південного військового округу ЗС РФ.

Як повідомляла група ІС, начальник ГУР МО України бригадний генерал Кирило Буданов заявив про незаконні російські вибори наступне: «Ми повинні вжити низку контрзаходів щодо цих так званих виборів. Взяти в оперативну й слідчу розробку всіх організаторів і учасників виборів на окупованих територіях України, оголосити їх у міжнародний розшук, добиватися їхньої екстрадиції в Україну, щоб вони постали перед українським судом. Крім того, вжити жорсткі санкції проти тих іноземців, що брали участь у цих виборах у якості спостерігачів чи консультантів».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Под Ростовом грузовой поезд сошел с рельсов. ФОТО

Под Ростовом два вагона грузового поезда сошли с рельсов. Очевидцы опубликовали снимки с места ЧП в социальных сетях 15...