Окупанти втратили віру, що мобілізовані спроможні змінити ситуацію на фронті

-

Читайте также

За даними групи «ІС», військові рф, які знаходяться в Україні, не вірять у те, що масова мобілізація в росії значно вплине на ситуацію на фронті.

Рашист, який відступив з Лимана, у розмові з товаришем заявляє, що поповнення з тих, хто був мобілізований з 21 вересня, вже прибуло, але ніякого толку від нього немає, оскільки їх не готували, і ЗСУ їх «другу добу ганяють лісами».

Аргументи співрозмовника з приводу того, що у росії всі полігони забиті поповненням, у Бурятії на танкових полігонах муштрують новоприбулих, скрізь знімають техніку та тягнуть в Україну, не додали оптимізму окупанту.

Він розуміє, що техніка — це в основному іржаве залізяччя, а поповнення — алковійська, майбутній вантаж-200 або полонені.

Як повідомляла група «ІС», перші російські мобілізовані почали здаватись в полон.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Приставляють автомат дитині до голови й грабують: окупант розповів про мародерство інших росіян

Російський окупант поділився враженнями про сусідній підрозділ, й розповів про збройне мародерство та називає тих рашистів "кінченими". Перехоплення телефонної...