Окупанти вивели танки і бронетехніку з місць зберігання озброєння – звіт СММ ОБСЄ

-

Читайте также

Українська сторона СЦКК повідомляє про збільшення грубих порушень з боку збройних формувань РФ. Відповідно до звіту СММ ОБСЄ №111/2021 від 15 травня, Місія продовжує фіксувати факти заборони допуску представників, систематичного перешкоджання роботі патрулів та польотам БПЛА СММ з боку ОРДЛО, йдеться у повідомленні штабу ООС.

14 травня патруль СММ виявив 17 танків на полігоні поблизу населеного пункту Мирне, які знаходилися за межами виділених місць зберігання озброєння. 13 травня, за допомогою БПЛА, спостерігачі СММ зафіксували неподалік Донецька, в населеному пункті Кальміуське 2 одиниці БМП, 1 бронетранспортер БТР-80, траншейну машину та 3 МТ-ЛБ.

Ще по 2 одиниці БМП виявлено в населених пунктах Петрівське та Надарівка. Вся виявлена військова техніка належить збройним формуванням РФ та знаходиться в зоні безпеки.

Випадки заборони допуску представників СММ з боку найманців РФ фіксуються щоденно.

Зокрема, на блокпосту поблизу Горлівки, озброєний член збройних формувань РФ не пропустив патруль СММ, пославшись на «нестабільну безпекову ситуацію в цьому районі». А в пункті пропуску Вознесенівка, що 65 км від Луганська, найманець РФ взагалі наказав команді Місії залишити цей район.

БПЛА Місії систематично зазнають перешкод внаслідок глушіння,  однак почастішали випадки придушення сигналу літальних апаратів ще на зльоті за допомогою засобів РЕБ, які розташовані на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Такий випадок було зафіксовано біля Залізного, команді Місії не вдалося запустити БПЛА середнього радіуса дії через постійні перешкоди сигналу GPS внаслідок глушіння.

Виконуючи заплановані польоти вздовж лінії розмежування, за звітній період БПЛА СММ різних радіусів дії зазнавали перешкод більше ніж 10 разів.

Група «ІС» повідомляла, навіщо окупанти дискредитують режим припинення вогню.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В Бразилии из-за действий наркомафии заблокирован город: подробности

В Бразилии после вспышки уличной преступности и нападений наркомафии закрыты школы и остановлен общественный транспорт города Манаус. Об этом...