Окупанти вирубають тисячі червонокнижних дерев заради траси «Таврида»: опубліковано документи

-

Читайте также

В тимчасово окупованому Російською Федерацією місті Севастополь планують вирубати більше 7 тисяч червонокнижних дерев заради будівництва 8-го етапу траси «Таврида». Про це йдеться у повідомленні видання «Центр журналістських розслідувань».

Контракт, який передбачає знесення рослин і виконання компенсаційних висадок, був укладений між департаментом транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури Севастополя і ГАУ «Севастопольський лісгосп».

Згідно з документами, розміщеними на сайті державних закупівель, підрядник повинен вирубати 7760 дерев, занесених до Червоної книги Російської Федерації, а саме:

5011 сосен Паласса, 2633 сосни пицундськой і 116 ялівців високих.

Компенсаційні висадки співробітники лісгоспу повинні провести на території Мекензієвського дільничного лісництва. Кількість нових рослин, як зазначається в контракті, має в два рази перевищити кількість тих, що вирубуються.

Загальний список планованих до висадки дерев виглядає наступним чином:

10.022 шт. сосни Палласа;
3342 шт. сосни пицундськой;
232 шт. ялівцю високого;
962 шт. сосни пицундськой (пересадка зі старої ділянки).

Ціна укладеного контракту становить більш 37,5 млн рублів. Виконати два етапи робіт (вирубка і пересадка дерев, а після компенсаційні заходи) підрядник зобов’язаний до 1 грудня 2022 року.

Як пише видання ForPost, це не перший раз, коли для будівництва важливих інфраструктурних об’єктів в Севастополі доводиться вирубувати дерева. Найбільший резонанс викликала історія медичного кластера, для зведення якого доведеться вирубати близько 7,5 тисячі зелених насаджень, з яких 2 тисячі 446 входять до Червоної книги Російської Федерації.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, в Севастополі окупанти збираються знести будинки місцевих мешканців заради будівництва траси «Таврида».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Незаконно ув’язнені Росією громадяни України отримають допомогу від держави

Міжвідомча комісія встановила соціальні виплати у розмірі 100 тисяч гривень 72 громадянам України, які перебували, або перебувають зараз у...