Окупанти відмовляються гарантувати безпеку для проведення ремонтних робіт на Донбасі

-

Читайте также

Із 31 травня по 6 червня від керівників підприємств та органів місцевого самоврядування, розташованих на підконтрольній Уряду України території та тимчасово окупованих територіях, до української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін надійшло 24 заявки на отримання гарантій безпеки та забезпечення дотримання режиму припинення вогню при проведенні ремонтно — відновлювальних робіт на об’єктах цивільної інфраструктури регіону. Серед них — проведення робіт на підконтрольній Україні території – 6, на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській області – 18, інформує прес-центр ООС з посиланням на УССЦКК.

70% заявок надані для проведення робіт по ремонту системи водопостачання.

Протягом тижня забезпечено дотримання режиму припинення вогню на Донецькій фільтрувальній станції та забезпечено безпечний проїзд працівників, перевезення вантажів до ДФС в районі населеного пункту Авдіївка, Донецької області.

Разом з тим, УССЦКК забезпечила гарантії безпеки під час проїзду персоналу та переміщення вантажів, проведення ремонтно-відновлювальних робіт на тимчасово окупованій території Донецької області в населеному пункті Василівка та проведення робіт з очищення мулових майданчиків центральних очисних споруд м. Горлівка.

Під час проведення робіт на об’єктах цивільної інфраструктури, порушень наданих гарантій безпеки та дотримання режиму припинення вогню не зафіксовано.

Тривалий час, включаючи і звітний період, збройними формуваннями Російської федерації та її найманцями не надаються гарантії безпеки та дотримання режиму припинення вогню для проведення робіт по заявкам підприємств, що розташовані на території підконтрольній Уряду України, надісланим раніше.

На даний час неможливе проведення ремонтно-відновлювальних робіт на важливих об’єктах інфраструктури регіону, таких як: водопроводу в районі КПВВ Золоте, ремонту систем електропостачання в населених пунктах Новолуганське, Новоселівка, Троїцьке, автомобільного мосту в районі населеного пункту Роти, автомобільної інфраструктури в населеному пункті Водяне та ряду об’єктів залізничної інфраструктури.

Командування Операції об’єднаних сил докладає максим зусиль для забезпечення комфортного та безпечного проживання мешканців населених пунктів з обох боків лінії розмежування.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, СЦКК пояснив, навіщо окупанти дискредитують режим припинення вогню.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Колишнього бойовика «ЛНР» знайшли у лавах Нацполіції. ФОТО

СБУ викрила у лавах Нацполіції Луганщини колишнього бойовика незаконного збройного формування «Армия Юго-Востока». За повідомленням пресцентру спецслужби, співробітники СБУ встановили,...