Окупанти у Маріуполі зобов’язали «бюджетників» отримати паспорти рф та «мобілізують» переселенців

-

Читайте также

Адміністрація гауляйтерів Маріуполя зобов’язала всіх освітян, медиків та «бюджетників» в період з 1 жовтня до 1 січня отримати російські паспорти.

Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у своєму Telegram-каналі.

«На відміну від пересічних громадян, їх зобов’язали в безумовному порядку здати паспорти громадян України. Фактично їх зачиняють в місті без можливості покинути територію росії», — зазначив він.

Андрющенко повідомив, що гауляйтер іващенко видав наказ щодо «маневреного житла».

«З першого жовтня стартує обхід спец комісіями багатоповерхівок та приватних будинків на предмет виявлення зачиненого і незаселеного житла. Все зачинене житло буде примусово відкрито та відведено для розселення маріупольців. Фактично, це старт процесу офіційного привласнення житла окупантами. Виключення буде зроблено лише для маріупольців, що знаходяться на території росії. Масова крадіжка власності черговий раз підтверджує не тільки політику грабежу росії, але й повну неготовність до зимового періоду та нікчемність заяв про реальне будівництво нових будинків», — зазначив радник.

За його інформацією, проведення «референдуму» поклало старт мобілізації першої хвилі в Маріуполі. Особливий цинізм ситуації полягає в мобілізації тимчасово переміщених осіб.

«Першими потрапили під мобілізацію чоловіки–переселенці з тимчасово окупованих Донецька, Макіївки та Горлівки. Така помста «донбасу» тим, хто з 2014 року обрав життя в вільній Україні», — наголосив Андрющенко.

Група ІС повідомляла про те, що нещодавно мобілізовані російські військові, які потрапили в Україну, скаржаться родичам на голод.

_________________________________________________________________

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Бойові втрати російських окупантів: дані станом на 1 грудня

За даними Генерального Штабу ЗСУ загальні бойові втрати противника з 24.02 по 1.12 орієнтовно склали: особового складу / personnel ‒...