Окупанти скинули вибухові пристрої з БПЛА на житловий район. ФОТО

-

Читайте также

Українська сторона СЦКК повідомляє про чергове застосування ЗФ РФ БпЛА, що є грубим порушенням додаткових заходів щодо посилення режиму припинення вогню від 22.07.2020 року.

Про це повідомляється на сторінці штабу ООС у Facebook.

6 вересня, близько 04.20, ЗФ РФ застосували БПЛА та скинули на північну околицю житлового району населеного пункту ЗАЙЦЕВЕ Донецької області два саморобні вибухові пристрої, один з яких не спрацював. Вибухові пристрої були виготовленні за допомогою 3D принтера, у кожному містилося до 500 грамів пластичної вибухової речовини. В якості вражаючих елементів були використані спеціально виготовленні «касети» зі сталевими кулями діаметром до 6 мм.

Водночас, лише за останній тиждень, ЗФ РФ 5 разів застосовували БПЛА, при цьому грубо нехтуючи повідомлення в рамках координаційного механізму від УССЦКК. Наслідками застосування БПЛА стали обстріли позицій Забойних Сил України із забороненого Мінськими угодами озброєння.

Всі вказані порушення зафіксовані та задокументовані українською стороною СЦКК, відповідні ноти направлені до СММ ОБСЄ та органів досудового розслідування України й стануть черговими свідченнями злочинів окупантів на українській землі.

Вкотре наголошуємо, що підрозділи Збройних Сил України знаходяться на позиціях і неухильно дотримуються зобов’язань щодо всеосяжного режиму припинення вогню, які були досягнуті в рамках Тристоронньої контактної групи .

Як повідомляла група «ІС», минулої доби окупанти чотири рази порушили режим припинення вогню.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Просидевший пять лет на подвале в «ЛНР» наемник из РФ, просит наказать обидчиков

Российский наемник Андрей Козлов, который в 2014 приехал в Украину убивать украинцев, но затем попал на подвал к своим...