Окупанти скасували надання гарантій безпеки для відновлюваних робіт на Донбасі

-

Читайте также

Представники збройних формувань Російської Федерації в ОРДЛО продовжують використовувати налагоджений через СММ ОБСЄ механізм надання гарантій безпеки для проведення ремонтно-відновлювальних робіт та вдаються до маніпулювання й відвертого шантажу. Про це інформує прес-центр ООС з посиланням на Українську сторону СЦКК.

Так, 15 березня, через СММ ОБСЄ надійшла заява від ОРДО про відкликання раніше наданих гарантій безпеки на всі ремонтно-відновлювальні роботи до кінця квітня, які були заплановані та погоджені усіма сторонами на підконтрольній Уряду України території.

За оцінкою УССЦКК, зазначені дії окупантів мають спланований характер та, імовірно, будуть використані для «посилення» позиції ОРДЛО під час важливих засідань підгрупи з безпекових питань Тристоронньої контактної групи, що відбудуться найближчим часом.

Зазначається, що така примітивна тактика вже стала візитівкою російських найманців і не викликає інших емоцій, ніж жаль, оскільки заручниками штучно створеної окупантами кризи є цивільні мешканці Донецької області.

Українська сторона СЦКК у свою чергу поінформувала СММ ОБСЄ про готовність до подальшої конструктивної співпраці в питаннях відновлення пошкодженої інфраструктури регіону по обидві сторони від лінії розмежування.

Наголошується, що за минулий тиждень до Української сторони СЦКК надійшло 22 заявки на отримання гарантій безпеки та забезпечення дотримання режиму припинення вогню для відновлення інфраструктури регіону від керівників підприємств та органів місцевого самоврядування, розташованих на підконтрольній Уряду України території та тимчасово окупованих територіях.

Військовослужбовці Центру забезпечили гарантії безпеки при будівництві автомобільного мосту поблизу населеного пункту Роти та дообладнання нового колектору для транспортування відходів згідно із заявкою ПрАТ «Бахмутський аграрний союз», поблизу населеного пункту Доломітне.

Крім того, виконано роботи з поточного обслуговування колії та споруд залізничного господарства, а також демонтаж та транспортування колій на залізниці поблизу населених пунктів Вільхове та Попасна, Луганської області.

На об’єктах енергопостачання регіону перевірено цілісність та справність контактних мереж та пристроїв, а також заміна дефектної опори між населеними пунктами Богданівка та Вікторівка на Донеччині.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, у прифронтовому селищі Опитне на Донбасі вперше з 2015 року з’явилась електроенергія.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее