Окупанти розповіли, як тікали лишаючи техніку та боєприпаси під Ізюмом: перехоплення ГУР

-

Читайте также

Російські окупанти обговорюють те, як тікали з Ізюма Харківської області. Вони жаліються, що кидали все: САУ, танки, РСЗВ, навіть не знищивши їх. Про це йдеться в розмові окупантів, яку перехопило ГУР МО.

«Изюм как про@бали?», — питає один росіянин в іншого.

«Ну, говорят, там просто скопление было и чтобы в окружение не попасть, они отступили. Там прям до Купянска», — відповідає окупант.

Співрозмовник жаліється йому, заявляючи: «Побросали все нах@й. Пионы-х@йоны — эти дальнобойные 152-е… вот такой х@йни дох@я брошено. 72-ки, 90-е (танки) брошены, короче, камазы-х@язы там, торнады-х@яды, там п@зда техники. С БК, со всей х@йней заряженной, прикинь».

Загарбник каже товаришу, що нібито окупанти «30 деревень сдали». На що той відповідає: «Там от Изюма до Купянска все сдали».


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Фінляндія надіслала в Україну обладнання для резервного живлення

У Міністерстві внутрішніх справ Фінляндії заявили про те, що країна надіслала в Україну додаткову гуманітарну матеріальну допомогу. Про це повідомляє...