Окупанти посилюють підготовку артилерійських та мінометних підрозділів на Донбасі: дані розвідки

-

Читайте также

Командування ЗС РФ нарощує підготовку військовозобов’язаних запасу для комплектування з’єднань і частин оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях. Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Протягом 29 червня – 3 липня 2021 на полігонах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК (Армійський корпус) триватиме третій етап зборів з резервістами.

Особливу увагу супротивник приділяє підготовці спеціалістів артилерійських та мінометних підрозділів. До перевірки проведення зборів залучено офіцерів командування ЗС РФ.

Водночас відмічено низький рівень прибуття військовозобов’язаних запасу для участі у попередніх етапах зборів резервістів (17-19 та 22-26 червня 2021).

У зв’язку з цим російські окупаційні адміністрації ініціювали введення штрафів у розмірі 30 тис. рос. рублів за відсутність у «паспорті ДНР» штампу про «взяття громадянина на військовий облік».

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, російські окупати підвищили активність в зоні ООС та зазнали значних втрат.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

В Білорусі у військовій частині раптово почалась перевірка боєготовності         

У Білорусі, 28 вересня, почалася раптова перевірка бойової та мобілізаційної готовності військової частини 06752. Вона відбуватиметься протягом місяця, повідомили...