Кількість обстрілів російсько-окупаційними військами наших оборонних позицій на лінії зіткнення зменшилася утричі – до п’яти. Водночас, більше половини з облікованих обстрілів відбулися із застосуванням заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 82 мм.

Противник випустив у наш бік загалом 10 мін калібру 82 мм. Жоден з українських військовослужбовців за минулу добу не загинув і не був поранений.

За даними розвідки Об’єднаних сил, вогнем у відповідь 2 червня було знищено одного окупанта.

Луганський напрямок

Обстрілів за минулу добу було 2. Під час першого, що розпочався після 01:00 ночі і тривав 50 хвилин, противник випустив 4 міни калібру 82 мм, а також вів вогонь зі станкових і ручних протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї по позиціях підрозділів Об’єднаних сил поблизу Новгородського.

Станкові і ручні протитанкові гранатомети та стрілецьку зброю окупанти використали і під час другого обстрілу, зафіксованого після 20:00 в районі Майорська.

Донецький напрямок

Противник так само проявляв активність вночі та ввечері і загалом порушив режим тиші тричі. Так, з 02:00 ночі ворог протягом 35 хвилин з ручних протитанкових гранатометів та стрілецької зброї обстрілював опорні пункти наших військ неподалік Гнутового.

Ближче до 21:00 3 розриви 82-мм мін на своїх позиціях зафіксували військовослужбовці Збройних Сил України, які виконують бойові завдання біля населеного пункту Піски.

Ще 3 міни калібру 82 мм окупанти у період з 23:00 до 23:20 випустили по захисниках Мар’їнки, а також вели вогонь з ручних протитанкових і підствольних гранатометів.