Окупанти напиваються та йдуть у «лобові атаки»: запис перехопленої розмови

-

Читайте также

Рівень дисципліни в підрозділах бойовиків «днр» украй низький. Бійці як рядового, так і керівного складу цих формувань масово і регулярно зловживають алкоголем. Про це розповів російський окупант своїй дружині в перехопленій телефонній розмові, наданій Obozrevatel хакерським угрупованням «Фронтові розмови окупантів».

За словами окупанта, після пиятики загарбники люблять влаштовувати лобові атаки на позиції захисників України. Причому деякі «командири» остаточно втрачають зв’язок із реальністю та пропонують українським воїнам здатися в полон. У результаті окупанти втрачають убитими й тяжко пораненими більше половини особового складу.

«Я тобі не розповідав учора, як «денеери» там бухають? Ми приходимо на завдання (там просто «денеери» сидять неподалік), а вони там криві в г**но. П’ятилітрову пляшку врізали, а від них до «укропів» метрів 800. І їхній «командир» їм кричить: «Здавайтеся, відпустимо, кого знаю особисто – відпущу, решту в полон просто візьмемо, не будемо чіпати!». П’яний, він десь годину кричав, не докричався ні до чого», – розповів військовий рф.

Він додав, що наступного дня «командир» із пляшкою горілки та хлібиною вирушив на переговори.

«Там, каже, по-любому люди з мого двору… Каже, вони мене не чіпатимуть, зараз горілки з ними вип’ю, поговоримо, може, здадуться. Пішов. Чуємо – стрілянина, гранатомет. Ми «денеерам» кажемо: «Вашого, мабуть, замочили. Ідіть витягуйте», – сказав окупант дружині.

Однак через деякий час «командир» підрозділу бойовиків «днр» прийшов сам цілий та неушкоджений – лише без горілки та без хліба. «Каже: «От пі***аси, я з ними ніколи більше спілкуватися не буду, я тільки почав до них підходити, вони з усього як почали довбити, я повз звідти, як чорт», – заявив російський військовий.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Шольц анонсував нові санкції проти Ірану через поставки БПЛА росії

Канцлер Німеччини Олаф Шольц анонсував нові санкції Європейського Союзу проти Ірану за поставки російській федерації безпілотних літальних апаратів. Про це...